Welcome to Avis

Téged keresünk!

Munkádra igényes, megbízható vagy? Keressük talpraesett, új munkatársunkat vecsési központunkba, akinek a barátságos munkahelyi légkör mellett fontos szempont a kiszámíthatóság, a megbízható munkáltatói háttér.

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • bérautóink külső és belső tisztítása (kézi mosó)
  • autók bérbeadásra megfelelő állapotának ellenőrzése (folyadékok utántöltése, gumiabroncsok, szerviz igény ellenőrzése stb.), új autók felkészítése
  • autók mozgatása a telephelyen belül, a beérkező foglalásoknak megfelelő kategóriájú autók előkészítése, egyeztetés telefonon a bérbeadó irodákkal

Milyen feltételekre számíthatsz?
  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony: határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • kiszámítható munkarend: 1 évre kiadott beosztás, napi munkaidő 8:00-20:00, heti 2-5 munkanap (egy rövid és egy hosszú hét váltakozik, kéthetente szombat-vasárnapi munkavégzés)
  • kulturált munkakörnyezet
  • nyitott, támogató vezetőség és munkahelyi légkör
  • munkavégzés helye: 2220 Vecsés Ecseri út 21.

Mit várunk tőled?

A pozíció betöltéséhez "B" kategóriás jogosítvány, általános iskolai végzettség és erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Ha a fentiekből magadra ismertél, jelentkezz a hr@avis.hu címen vagy személyesen telephelyünkön!

Ha bármilyen további kérdésed merülne fel cégünkkel vagy a munkakörrel kapcsolatban, keress bennünket az alábbi elérhetőségeken:

Avis Autókölcsönző HR
2220 Vecsés Ecseri út 21.
Tel.: +36 29 550 465, +36 20 369 0298
E-mail: hr@avis.hu
Avis Vecsés központ